(ВИДЕО) Бремената Ешли Греам вежба и во бременоста

31-годишната плус сајз манекенка како што знаеме го чека првото дете со сопругот Џастин Ервин. Откако објавила дека е бремена, Ешли на своите социјални мрежи споделила неколку фотографии преку кои го покажала својт стомак.

Таа објави и видео на кое се гледа како вежба во поодмината бременеот. Видеото предизвика различни реакции. Дел од комантарите се позитивни и содржат честитки за посветеноста кон вежбањето, додека други испраќаат предупредување да биде внимателна со оглед на нејзината бременост.

View this post on Instagram

it’s a lifestyle ??

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *