(ВИДЕО) Мадона ги згрози фановите, објави видео како си ја пие сопствената урина

Поп-кралицата Мадона (61) во моментов е на нејзината турнеја наречена „Мадам Х“, која предизвикува големо внимание не само поради ненадејното соборување на рекордот во цената на билетот туку и поради начинот на кој Мадона привлекува внимание. 

Поп легендата Мадона на Инстаграм објави видео на кое се гледа како со студена купка се опоравува од напоредн концерт на нејзината турнеја. Во позадина свири рап музика, пејачката скока и боксува со својот тренер, по што влегува во када полна со мраз. Најчудниот дел е што на крајот од видеото, таа пие од чаша која наводно содржи урина, за која вели дека е најдобро да се пие по излегување од студена вода.

„Ќе започнеме ли нов предизвик со ледена бања? Најдобар третман за повреди“, напиша Мадона.

Фото:NME.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *