(ФОТО)Војвотката Кетрин во фустан Zara од 999 денари и темнозелено палто

38-годишната Војвотка и принцот Вилијам го посетија Бредфорд, каде беа пречекани од нивни фанови.

Кетрин носеше дизајнерско палто од модната куќа Александар МекКвин, а под него фустан од Zara кој на намалување чини само 999 денари, објави Фемина.мк.

фото: Фемина.мк

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *