(ВИДЕО) Северина бега од гуски, слатко ги насмеја фановите

Хрватската пејачка Северина е на одмор во Грција со сопругот Игор и со неговите родители. Таа на својот инстаграм профил сподели видео со кое слатко ги насмеја фановите. Имено објави и видео на кое бега од неколку гуски што ја бркаат.

„ Не може да седиш со нас“, напиша кратко со видео кое ги натера нејзините фанови да се насмеат.

видео: Инстаграм Северина

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *