(ФОТО) Наоми Кембел повторно се соблече, овојпат за новата кампања на Вивиен Вествуд

Топ моделот Наоми Кембел на 49 години се соблече гола за новата кампања на дизајнерката Вивиен Вествуд.

Атрактивната манекенка на себе имаше само високи потпетици и впечатлива шапка, со што се пофали на „Инстаграм“.

фото: Инстаграм

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *