Лејди Гага објави фотографии на кои се бакнува со „новиот“ дечко

Пејачката Лејди Гага (33) минатиот викенд е снимена како се опушта на терасата на својот дом со мистериозен маж. Странските медиуми пренесуваат дека се работи за Мајкл Полански, поранешен инвеститор, кој работи како извршен директор на претпријатието „Паркер груп“, кое е во сопственост на еден од основачите на „Фејсбук“, Шон Паркер.

фото: Инстаграм

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *