Ќерката од Моника Белучи во кампања на Долче и Габана

15-годишната ќерка на Моника Белучи сними фотосесија за новиот парфем на брендот – Dolce Shine.

Младата девојка облечена во романтична бела креација позираше на разни локации од италијанското гратче Равело.

Ќерката Дева Касел , Моника ја има од нејзиниот брак со Винсент Касел. Тие ја имаат имаат и 9-годишна ќерка која се вика Леони.

фото: mexpress.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *