Поранешни порно актерки ја откриваат бруталната вистина зад снимањето на секс сцените (18+)

Ниту е гламурозно, ниту е секси… Како изгледа снимањето на некои од најпопуларните секс сцени? Депресивната страна на снимањето порно

Read more

Го штити угледот на диктаторот, се плашат од неа – Што знаеме за сестрата на Ким Џонг-Ун, која може да го наследи?

Гласините дека севернокорејскиот лидер можеби починал, натераа многумина да мислат дека неговата сестра е неговиот наследник и со тоа постои

Read more