Емили Ратајковски и нејзиниот карантин – прошетка низ домот

Ако ја следите Емили на Instagram, можеби досега сте забележале дека нејзиниот дом има навистина шарен ентериер.

Познатиот модел живее во Лос Анџелес со сопругот Себастијан Беар Меклард, во куќа од 1,5 милион фунти, во која се преселија во 2018-та година.

Можеби највпечатливиот дел од домот на Емили е дневната, во која има тиркизен кауч, шарен тепих и интересно уметничко дело.

View this post on Instagram

Getting there ✨

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Всушност, домот на Емили го красат неколку големи слики, вклучувајќи и една од нејзините родители.

Објавите на моделот ни овозможуваат да ѕирнеме и во нејзината трпезарија, која е поврзана со кујната. Овде Емили има закачено и „screenshot“ од нејзина Instagram објава. Би се закачиле ли вие вака сами себе?

View this post on Instagram

v meta lifestyle.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Фановите имаа можност да го видат и тоалетот на Емили, благодарение на видеото во кое таа сама си наздравува со пијалак.

View this post on Instagram

🥂#stayhome

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Домот на Емили има три спални и три бањи, а нејзе омилена ѝ била спалната со многу прозорци и црвен тепих со интересен дезен.

View this post on Instagram

j chillin

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *