70-годишната Вера Ванг од карантин ќе излезе со совршени стомачни (фото)

Ние не би ѝ дале ни 40 години, а ретко кој би погодил дека има рамно 70.

70-godisnata-vera-vang-od-karantin-ke-izleze-so-sovrseni-stomacni-001.jpg

Вера Ванг го има откриено серумот на младоста, судејќи по фотките на Инстаграм.

Во повеќе наврати има откриено дека не е фан на сончање и потемнување на кожата, па дел од тајната на здравата кожа е токму тоа.

Вели дека се храни во консултација со јапонски лекар, кој пред долги години ѝ препорачал исхрана благодарение на која верува дека ќе живее 100 години и нема да се разболи.

Нејзиното тело исто така е во одлична форма дури и кога е дома во карантин, а за тоа се доказ Инстаграм фотките.

Дали делува нејзиниот начин на живот и исхрана, проценете во продолжение:

View this post on Instagram

Category is… Backyard bling 🧡💎 ✨

A post shared by VERA WANG (@verawanggang) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *