Мини фустани: Инспирација од девојката која знае како да ги носи во секоја пригода (фото)

Без оглед на пригодата, Емили Ратајковски навистина сака да носи кратки фустани. 

emili-znae-kako-da-nosi-kratko-mini-fustani-trend-za-ovaa-prolet-foto-01.jpg

Дали за прошетка со кучето, за состанок со саканиот на Малдивите или свечени настани – таа не пропушта можност да го истакне своето совршено тело.

Мини фустаните се тренд оваа пролет, па инспирирајте се од онаа која навистина знае како да ги носи и секогаш да изледа совршено во нив.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *