Летувајте во хотел „Тино“ во Охрид, еве што ви нудат …

Хотелот „Тино“ во населбата Св. Стефан Познат по гостопримливоста, квалитетна и разновидна храна, како и мирен амбиент за одмор на душа и тело ве поканува на одмор во Охрид. Менаџерскиот тим веќе ги дефинира цените за оваа сезона. Летувајте по 34 евра по лице, со вклучено користење на:

– појадок – бифе
– внатрешен и надворешен базен (лежалки, чадори)
– базен за деца
– спа центар (џакузи, сауна, парна бања)
– соба за забава (пинг-понг, билјард)
– детско игралиште

Гостите кои престојувале или го посетиле овој хотел, секогаш заминале задоволни со уверување дека повторно ќе се вратат.

„Ви Благодариме на сите кои сте не посетиле и да се се гледаме уште многу, многу години“, велат од  менаџерскиот тим на хотелот.

Инаку хотелот „Тино“, претставува спој на традиција и квалитет и амбиент кој ја смирува душата. Хотел Тино модерен и атрактивен хотел , дизајниран да ги задоволи сите стандарди и желби на гостите.

Оние кои еднаш го посетиле велат дека „Тино“ е „Вистински дом- далеку од дома“.

Во склоп на хотелските капацитети кои работат под брендот „Хотел Тино, работи и реномиран ресторан во кој ќе ги најдете највкусните јадења.

фото: Хотел Тино

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *