Експлицитните стајлинзи на Јелена Карлеуша од нејзиниот онлајн концерт

Од црвен комбинезон до експлицитни светкави костими, што облече Карлеуша на нејзиниот спектакуларен онлајн концерт?

eksplicitnite-stajlinzi-na-jelena-karleusha-od-nejziniot-onlajn-koncert-01.jpg

Јелена Карлеша вчеравечер (24.05) за своите фанови одржа онлајн концерт за паметење. Музичкиот спектакл го следеа повеќе од 100.000 луѓе на апликацијата YouBox.

Таа со хеликоптер слета на сцената, па со црн џип продолжи да се вози до неа. Имаше низа гости, впечатливи стајлинзи и уште еднаш покажа дека е една од најголемите ѕвезди во регионот.  Меѓу гостите ѝ беа и девојките од групата „Hurricane“.

Најавата за концертот:

View this post on Instagram

What a night! Thank you all! SWIPE😉

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Thank you 👶🏼✨✨✨ @senoritamilica

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

View this post on Instagram

Red🚨#ducati @youboxmusic concert

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *