Вежба со над 124 милиони прегледи – гарантира стомачни за 2 недели (видео)

Клои Тинг се претвори во YouTube ѕвезда, со оглед на тоа што на луѓето им го понуди она што им треба по карантинот – вежба со инстант резултат.

vezba-so-103-milioni-pregledi-garantira-stomacni-za-2-nedeli-video-001 (1).jpg

Клои вели дека додека светот нурка во фрижидерот, вие треба да сте паметни и да почнете да вежбате за резултати до лето.

Најпопуларното нејзино видео е насловено како „Направете стомачни мускули за само 2 недели“ и има над 124 милиони прегледи.

Бонус видео со совети од 34-годишната фитнес ѕвезда – Што да правите за да ја намалите тежината?

Ако сакате посериозно вежбање, може да почнете да следите некои од нејзините најнови видеа за различни делови од тело. 

Заследете го нејзиниот YouTube канал и почнете со трансформација:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *