Кристијано Роналдо и Џорџина на одмор

И додека најчесто тие објавуваат забавни семејни фотки со децата, сега објавија селфи на кое Џорџина му изрази љубов на Роналдо.

kristijano-ronaldo-i-djordjina-otidoa-na-odmor-rodrigez-poromantichna-od-koga-bilo-foto-01.jpg

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез се во врска речиси 4 години, а деновиве уживаат во сончање и капење на нивната јахта.

35-годишниот фудбалер со својата 26-годишна партнерка направи селфи додека се релаксираа, на кое Џорџина го стави најромантичниот опис досега.

„Единственото што ми се допаѓа повеќе од тебе, сме ние“, гласеше нејзината посвета за Роналдо.

Инаку, заедно со нивните деца тие прво беа во самоизолација во Португалија, па потоа заминаа за Торино, Италија.

Фотки од нивниот одмор:

View this post on Instagram

⚓🛥💙

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *