Роналдо со извајано тело, но Џорџина во танга „издоминира“ на фотките од Италија

Тие се доказ дека вежбањето навистина се исплати… Ова можеби е најпровокативната фотка на Џорџина Родригез досега.

ronaldo-so-izvajano-telo-no-dzordzina-vo-tanga-izdominira-na-fotkite-od-italija-01.jpg

Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез уживаат на својата јахта на одмор во Портофино, Италија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *