Како да ја носите марамата ова лето – 3 начини според Камила Коелјо

Летните марами одамна станаа хит додаток во комбинациите на трендсетерките, а ги користат на најразлични начини.

kamila-koeljo-otkriva-3-nachini-kako-da-ja-nosite-maramata-ova-leto-video-01.jpg

Стилските, мазни марами може да ги носите како топ во летните комбинаци, а инфлуенсерката Камила Коелјо открива три начини како таа ја користи марамата.

За похрабрите – направете си краток кроп-топ или малку подолга маица со гол грб – инспирирајте се од Камила:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *