Лавот нема да се жртвува за доброто на другите – на што никогаш нема да се согласи вашиот знак?

Без оглед на тоа колку сте подготвени на компромис во животот, постојат некои работи кои никогаш нема да ги направите согласно хороскопскиот знак.

Na-sto-nikogas-nema-da-se-soglasi-vashiot-znak-01.jpg

Рибите никогаш нема да заборават. Биковите нема да се предадат… а останатите 10?

Дознајте на што никогаш нема да се согласи вашиот хороскопски знак:

Овен – никогаш нема да му се спротивстави на мнозинството.

Бик – и покрај сите препреки, никогаш нема да се предаде.

Близнаци – колку и да погрешиле, никогаш нема да си ја признаат грешката.

Рак – никогаш нема да казнува некого со молчење.

Лав – нема да се жртвува за општото добро на другите.

Девица – нема да дозволи некој друг да ги земе заслугите место неа.

Вага – нема шанса прва да започне расправија.

Скорпија – никогаш нема да ги изневери своите најблиски и саканите.

Стрелец – нема да тргне во акција доколку не ги знае сите факти.

Јарец – никогаш нема да донесе одлука врз основа на нечие туѓо мислење.

Водолија – нема да оди против себе и да го игнорира сопствениот инстинкт.

Риби – ќе простат, но бидете сигурни дека никогаш нема да заборават.

Дали се согласувате?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *