Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез во трка кој е по секси

Парот се состанува од 2016 година, а имаше гласини дека се венчале на тајна церемонија во Мароко пред 7 месеци, но Роналдо негираше, иако Џорџина неодамна го нарече свој сопруг.

trka-na-seksapil-nova-doza-fotki-na-ronaldo-i-djordjina-rodrigez-od-idlichniot-odmor-vo-italija-01.jpg

Откако Џорџина Родригез предизвика многу пофалби за изгледот со танга бикини, сега и Кристијано Роналдо го покажува своето извајано тело.

Фудбалерот објави фотка на која се сонча на лежалка, а до израз доаѓаат неговите стомачни мускули.

Парот моментално одмора во италијанското селце Портофино.

Покрај Роналдо, и 26-годишната Џорџина повторно објави фотки во бикини издание.

Летни фотки од парот:

View this post on Instagram

Recharge 🔋☀️😉💪🏼

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

View this post on Instagram

Happy Sunday ❤️ #blessed

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

View this post on Instagram

Mamá ❤️ #sweetdreams 🌝✨

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

View this post on Instagram

Espejito, espejito… 🍎 #happyweekend

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *