Запознајте ја романката која саката да биде жива Барбика (фото)

Провокативната русокоса со тенки нозе и тесен струк сака да биде Барби и има милион следбеници на Инстаграм. Привлечно или претерано?

najplastichnata-romanka-koja-saka-da-bide-zhiva-barbi-foto-01.jpg

Бјанка Драгусану (38) е жена од Романија која сака да биде жива Барби. Таа е модел и ТВ ѕвезда од Букурешт која е зависник од пластичните операции.

Има руса коса, сини очи и неверојатно тенок струк.

Со својот изглед стекна повеќе од 1 милион следбеници на Инстаграм.

Таа има и ќерка, но вели дека никогаш не се опушта, се дотерува дури и кога фрла ѓубре во близина на нејзиниот дом.

Фотки од пластичната Романка:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *