Џорџина Родригез тверка и се сунча со танга на јахта (видео)

Откако во провокативно видео го покажа талентот за тверкање, Џорџина Родригез облече неонско зелени танга бикини и уживаше со Роналдо и синот Матео на јахта.

djordjina-rodrigez-pokazha-deka-e-talent-za-tverkanje-pa-vo-tanga-bikini-uzhivashe-na-jahta-so-ronaldo-01.jpg

Џорџина Родригез поттикна лавина од реакции откако со видео ги презентираше своите вештини за тверкање. Таа сподели провокативно видео со своите 19 милиони Инстаграм следбеници во кое нејзиниот задник е во прв план.

26-годишната партнерка на Роналдо изгледа неверојатно во розов спортски стајлинг и покажа импресивен талент за тверкање пред да започне со редовниот тренинг.

Но, дека резултатите од напорното вежбање се гледаат доказ се фотките од приватната јахта на Роналдо каде таа се сонча во танга бикини.

Парот се забавуваше со нивниот 3-годишен син Матео:

djordjina-rodrigez-pokazha-deka-e-talent-za-tverkanje-pa-vo-tanga-bikini-uzhivashe-na-jahta-so-ronaldo-05.jpg
djordjina-rodrigez-pokazha-deka-e-talent-za-tverkanje-pa-vo-tanga-bikini-uzhivashe-na-jahta-so-ronaldo-04.jpg
djordjina-rodrigez-pokazha-deka-e-talent-za-tverkanje-pa-vo-tanga-bikini-uzhivashe-na-jahta-so-ronaldo-03.jpg
djordjina-rodrigez-pokazha-deka-e-talent-za-tverkanje-pa-vo-tanga-bikini-uzhivashe-na-jahta-so-ronaldo-02.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *