Трикови како на летните слики да изгледа попривлечно

Наместо да ги истакнете несовршеностите и вишокот килограми, застанете во правилна поза – девојка открива како да изгледате подобро на фотките и да соберете повеќе лајкови.

trikovi-za-poziranje-kako-na-letnite-fotki-da-izgledate-poprivlechno-01.jpg

Ако сте од оние кои секогаш сакаат да изгледаат совршено на фотографиите, дефинитивно ќе ви бидат потребни овие трикови.

Независно дали позирате во костим за капење, во кратка летна облека или во малку поделовна варијанта – важно е да знаете како да застанете за совршен резултат.

Бони Родригез е девојка која на својот Инстаграм профил прави фотки на кои открива која е погрешна, а која правилна поза во различни ситуации и аутфити.

Инспирирајте се и не ги правете овие грешки:

Look-Good-Photos-Bonnie-Rodriguez-Krzywicki
Look-Good-Photos-Bonnie-Rodriguez-Krzywicki
Look-Good-Photos-Bonnie-Rodriguez-Krzywicki
Look-Good-Photos-Bonnie-Rodriguez-Krzywicki
Look-Good-Photos-Bonnie-Rodriguez-Krzywicki
Look-Good-Photos-Bonnie-Rodriguez-Krzywicki
Look-Good-Photos-Bonnie-Rodriguez-Krzywicki
Look-Good-Photos-Bonnie-Rodriguez-Krzywicki
Look-Good-Photos-Bonnie-Rodriguez-Krzywicki
Look-Good-Photos-Bonnie-Rodriguez-Krzywicki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *