Џиџи Хадид го крие трудничкото стомаче – но зошто ?

Џиџи Хадид за првпат го покажа стомачето на Инстаграм Лајв и објасни зошто не практикува да прави нови фотки во бременоста.

zosto-gigi-hadid-go-krie-trudnickoto-stomace-01.jpg

„Бремена сум во време на пандемија, и очигледно постојат многу поважни работи во светот. Многу луѓе ги загубија своите животи заради корона вирусот и ова трае. Не сакам да се грижам за тоа дали сум денес убава и дали секој ден ќе објавам нешто на социјалните мрежи. Имам семејство и пријатели со кои споделувам она што треба да се сподели“ – рече Џиџи.

Џиџи и нејзиниот партнер Зејн Малик престојуваат на фарма во Пенсилванија.

Манекенката откри дека носи девојче кое треба да се роди во септември.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *