„Лежеше како мртва“: Исповеди на славните за најужасниот секс што го имале

„Анџелина Џоли е толку здодевна во сексот, не можете ни да замислите. На многу луѓе им е тешко да поверуваат, со оглед на нејзината љубов кон камшици и синџири, но тоа е вистината.“ – вели нејзиниот поранешен сопруг Били Боб Торнтон.

lezheshe-kako-mrtva-ispovedi-na-slavnite-za-najuzhasniot-seks-shto-go-imale-01.jpg

Се случува луѓе да се сретнат, да се вљубат и потоа да испадне дека не си одговараат во кревет.

Некои познати личности споделија интимни детали за своите поранешни партнери:

Џесика Симпсон

Во 2002 година Џесика се омажи со музичарот Ник, откри дека ја изгубила невиноста на првата брачна ноќ на 22 години, но по разводот ја шокираше јавноста кога откри дека тој бил мизерен во кревет.

„Иако го сакав Ник многу, нашиот сексуален живот беше далеку од идеален. Искрено, првата ноќ речиси не почувствував ништо. Потоа, речиси ништо не се промени. Го жалам искрено“, изјави Џесика по разводот.

lezheshe-kako-mrtva-ispovedi-na-slavnite-za-najuzhasniot-seks-shto-go-imale-02.jpg

Адам Левин

Врската на Адам Левин со руската тенисерка Марија Шарапова заврши ненадејно, како што и започна. По разделбата Левин откри дека таа го разочарала во кревет.

„За време на сексот не испушташе ниту звук. Не можете да замислите колку разочаран бев. Мислев дека ќе вреска гласно, но таа лежеше како мртва. Беше лута јас кога испуштав звуци затоа што тоа ја спречувало да се концентрира“, изјави Левин.

lezheshe-kako-mrtva-ispovedi-na-slavnite-za-najuzhasniot-seks-shto-go-imale-03.jpg

Расел Бренд

Расел Бренд по разводот со Кети Пери откри дека таа била здодевна девојка и сексот со неа не бил кул.

„Кога имав секс со неа морав да си велам мисли на некој друг, мисли на некој друг“, сурово изјави Расел.

lezheshe-kako-mrtva-ispovedi-na-slavnite-za-najuzhasniot-seks-shto-go-imale-04.jpg

Ник Картер

По разделбата со Парис Хилтон, Ник Картер изјави:

„Мислам дека таа не обожава многу секс. Постојано ѝ беше потребно алкохол и дрога за да се чувствува самоуверено, но не помогна. Најчесто не се случуваше ништо затоа што толку многу пиеше што губеше свест.“

lezheshe-kako-mrtva-ispovedi-na-slavnite-za-najuzhasniot-seks-shto-go-imale-05.jpg

Били Боб Торнтон

Тој беше во брак со една од најсексапилните жени на светот, но откри дека Анџелина Џоли не била добра во кревет.

„Таа е толку здодевна, не можете да замислите. На многу луѓе им е тешко да поверуваат, со оглед на нејзината љубов кон камшици и синџири, но тоа е вистината.“

lezheshe-kako-mrtva-ispovedi-na-slavnite-za-najuzhasniot-seks-shto-go-imale-06.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *