Кајли Џенер на одмор со бившиот Тревис Скот и 2-годишната ќерка Сторми (фото)

Кајли отиде на одмор со Тревис Скот… Нејзините облини изгледаат завидно и кога е во кежуал издание со патики.

kajli-djener-na-luksuzen-odmor-so-bivshiot-i-2-godishnata-kjerka-stormi-foto-01.jpg

Кајли Џенер со поранешниот партнер Тревис Скот и нивната ќеркичка Сторми замина на одмор во луксузното летувалиште Laguna Beach во Калифорнија.

Семејството носеше заштитни маски, а 2-годишната Сторми имаше на себе специјална дизајнерска маска.

Кајли во тесен фустан од Jean Paul Gaultier ги истакна своите облини.

Инаку, 22-годишната Кајли и 28-годишниот Тревис Скот по 2-годишна романтична врска си земаа време да бидат малку одвоени, но се во контакт поради родителските обврски околу Сторми.

View this post on Instagram

astronomical💚💛🖤

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *