Цела бременост во тајност: Џастин Тимберлејк и Џесика Бил добија втор син

Џастин Тимберлејк (39) и Џесика Бил (38) станаа родители по втор пат. Тие добиле втор син, а целата бременост на Џесика беше чувана во тајност. Нивниот прв син Силас има 5 години.

cela-bremenost-vo-tajnost-justin-timberlake-i-jessica-biel-dobija-sin-01.jpg

Последно нешто со кое го привлекоа вниманието на таблоидите и на јавноста беше скандалот во кој Џастин се држеше за рака со својата колешка Алиша Вејнрајт. Тој јавно се извини за оваа сцена со оправданието дека бил малку пијан.

cela-bremenost-vo-tajnost-justin-timberlake-i-jessica-biel-dobija-sin-02.jpg

Последна заедничка фотка каде се гледа целото тело на Џесика, објавена на Инстаграм, е за нејзиниот роденден во месец март, каде таа била 4-ти месец бремена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *