Сон на секој маж: 25-годишен Инстаграм модел со пораскошни облини и од Ким Кардашијан

Во танга монокини Деми Роуз „издоминира“ на плажа на Ибица. Млада и атрактивна, таа е Инстаграм ѕвезда со повеќе од 14 милиони следбеници.

poraskoshna-i-od-kim-kardashijan-25-godishen-instagram-model-pleni-so-oblinite-01.jpg

Деми Роуз е 25-годишен Инстаграм модел со повеќе од 14 милиони следбеници.

Поради раскошните облини многумина ја споредуваат со Ким Кардашијан.

Деми периодов се сонча на плажа на Ибица, а фотките од плажа од неа во танга монокини го обиколија светот.

poraskoshna-i-od-kim-kardashijan-25-godishen-instagram-model-pleni-so-oblinite-04.jpg
poraskoshna-i-od-kim-kardashijan-25-godishen-instagram-model-pleni-so-oblinite-03.jpg
poraskoshna-i-od-kim-kardashijan-25-godishen-instagram-model-pleni-so-oblinite-02.jpg

Уште фотки од атрактивната Роуз:

View this post on Instagram

Sweetest mystery 💓 @clubllondon #clubllondon

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

View this post on Instagram

Everything is falling into place. 🧡

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *