Анџелина Џоли во скромно издание со коса собрана во опавче, ниту траг од холивудскиот гламур

Се сеќавате ли на фустаните со висок шлиц, раскошните локни, скапиот накит на светските манифестации? На улиците ѕвездите изгледаат сосема поинаку…

andjelina-djoli-vo-skromno-izdanie-so-kosa-sobrana-vo-opavche-nitu-trag-od-holivudskiot-glamur-01.jpg

Анџелина Џоли е позната по тоа што понекогаш оди на кратки патувања со децата на кои сака да мине незабележано.

Но, овојпат беше фотографирана по враќањето во Лос Анџелес.

45-годишната актерка носеше комфорен макси фустан додека излегуваше од приватниот авион со нејзината ќерка Вивиен. Косата на Џоли ѝ беше собрана во ниско опавче и таа очигледно не сака да привлекува внимание со изгледот кога оди на прошетки со децата.

Инаку, Џоли и неодамна беше фотографирана со 12-годишната Вивиен кога пазареа торба за миленик.

И во оваа пригода Џоли изгледаше скромно со коса во опавче.

Кога Џоли шета во кежуал издание:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *