Некогаш била „обична“ девојка, денес е зависничка од силикони и изгледа бизарно (фото)

Огромниот задник е дел од бизарниот изглед на Мери Магдалена која некогаш била прекрасна девојка.

nekogash-bila-normalna-devojka-denes-e-zavisnichka-od-silikoni-foto-01.jpg

Мери Магдалена од Канада некогаш изгледала како „обична“ девојка од соседството. Но, по дозата пластични операции на градите, имплантите во задникот, пумпањето на усните таа изгледа како силиконска кралица.

Таа е зависна од силикони и постојано кажува во кој дел од телото сака да личи на Анџелина Џоли, во кој на Кајли Џенер и оди да се оперира постојано.

Нејзината бизарна зависност од козметички процедури комплетно ѝ го трансформирала изгледот.

Како изгледала некогаш:

nekogash-bila-normalna-devojka-denes-e-zavisnichka-od-silikoni-foto-02.jpg
View this post on Instagram

PERIODTTTTTTTTBITCHHHH.

A post shared by Mary Magdalene (@xomarym) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *