Потрошила 110.000 евра на операции: Клое Кан личи на слаба верзија од Ким Кардашијан (фото)

Личи на Ким Кардашијан и има облини, но е многу послаба. На Инстаграм има повеќе од 2 милиони следбеници.

potroshila-110-000-evra-na-operacii-kloe-kan-lichi-na-slaba-verzija-kim-kardashijan-foto-01.jpg

Клое Кан досега потрошила повеќе од 110.000 евра на пластични операции. Таа учествува во разни американски ријалити шоуа, а многумина велат дека наликува на слаба верзија од Ким Кардашијан.

Клое има облини како Ким, но многу потенки нозе и струк.

Периодов ужива на одмор во Марбеља, Шпанија.

potroshila-110-000-evra-na-operacii-kloe-kan-lichi-na-slaba-verzija-kim-kardashijan-foto-04.jpg
potroshila-110-000-evra-na-operacii-kloe-kan-lichi-na-slaba-verzija-kim-kardashijan-foto-03.jpg
potroshila-110-000-evra-na-operacii-kloe-kan-lichi-na-slaba-verzija-kim-kardashijan-foto-02.jpg

28-годишната црнокоса обожава да провоцира со фотографии на Инстаграм.

Дел од нејзините фотки:

View this post on Instagram

Wish you were here to put me to bed 🧸

A post shared by 🌴CHLOE KHAN🌴 (@chloe.khan) on

View this post on Instagram

Good morning lovers ☀️

A post shared by 🌴CHLOE KHAN🌴 (@chloe.khan) on

View this post on Instagram

How very 2020 💜

A post shared by 🌴CHLOE KHAN🌴 (@chloe.khan) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *