Во кој рајски ресорт на Миконос ужива британската ријалити ѕвезда Зара МекДермот? (фото)

Миконос дефинтивно е еден од омилените острови за летување на луѓето од целиот свет.

vo-koj-luksuzen-restort-na-mikonos-uzhiva-britanskata-rijaliti-bomba-zara-mekdermot-foto-01.jpg

Зара МекДермот (23) е британска ријалити ѕвезда која летово дефинитивно го живее нашиот сон.

Додека нам границите ни се затворени, таа прво уживаше на Ибица, а сега е на одмор на грчкиот остров Миконос. Таа за престој го избра луксузниот ресорт „Santa Marina, a Luxury Collection Resort, Mykonos“.

vo-koj-luksuzen-restort-na-mikonos-uzhiva-britanskata-rijaliti-bomba-zara-mekdermot-foto-02.jpg
vo-koj-luksuzen-restort-na-mikonos-uzhiva-britanskata-rijaliti-bomba-zara-mekdermot-foto-04.jpg
vo-koj-luksuzen-restort-na-mikonos-uzhiva-britanskata-rijaliti-bomba-zara-mekdermot-foto-03.jpg

Репутацијата на Миконос како еден од најубавите острови на светот за летување се потврдува уште еднаш.

Фотки од атрактивната Зара на Миконос:

View this post on Instagram

follow me

A post shared by Zara McDermott (@zara_mcdermott) on

View this post on Instagram

bathroom goals. @loungeunderwear

A post shared by Zara McDermott (@zara_mcdermott) on

View this post on Instagram

hello from @santamarinamykonos 💙

A post shared by Zara McDermott (@zara_mcdermott) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *