Предлог комбинации со вечниот моден класик – бело мини здолниште

Зависно од вашите облини и стил, може да носите најразлични модели на бели здолништа во безброј летни комбинации.

predlog-kombinacii-so-vechniot-moden-klasik-belo-mini-zdolnishte-01.jpg

Белото мини здолниште никогаш не излегува од мода и секогаш изгледа совршено во летните денови, посебно на исончан тен.

Тексас бело здолниште, лелеави или тесни модели, со кроп-топ, кошула, маичка или сако – нема крај на модните комбинации со ова безвременско парче облека.

Идеи како да носите мини бело здолниште летово:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *