„Прво лето како мајка“ – плус сајз модел ги покажа стриите на стомакот и целулитот

Таа има новороденче, вишок килограми и несовршености на телото, но вели дека се чувствува секси и гордо позира пред камерата.

prvo-leto-kako-majka-plus-sajz-model-gi-pokazha-striite-na-stomakot-i-celulitot-01ж.jpg

Ешли Греам е прекрасен плус сајз модел кој го прифаќа своето тело такво какво што е и гордо позира пред камерите со сите свои мани.

Ова лето за неа е прво како мајка, па таа позираше во бикини и ги покажа стриите на стомакот. Во Инстаграм објавата објави и фотографија на која позира цела и се гледа целулитот на нејзините нозе.

Ешли открива дека ја фотографирал нејзиниот сопруг и дека се чувствува прекрасно како тазе мајка.

Неодамна таа објави и искрени фотографии како измолзува млеко од своите гради, како и од доење на нејзиното бебе.

Како е да се биде мајка низ искрените фотки на Ешли:

View this post on Instagram

after pool chilaxin

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

View this post on Instagram

•camera roll from last week•

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

View this post on Instagram

multitasking sunday

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *