Славни парови кои докажуваат дека и во Холивуд постојат стабилни врски и вистинска љубов

Обично слушаме за неверствата, раскинувањата и разводите во Холивуд, но тоа не значи дека овде не постојат стабилни врски.

slavni-parovi-koi-dokazhuvaat-deka-i-vo-holivud-postojat-stabilni-vrski-i-vistinska-ljubov-01.jpg

Без разлика дали се Џон Леџенд и Криси Тајген, или Рајан Рејнолдс и Блејк Лајвли, некои парови, на големо радување на фанвите, се заедно со години, па дури и децении.

Погледнете ги паровите кои докажуваат дека вистинската љубов постои и во светот на славните:

Опра Винфри и Стедман Грам

slavni-parovi-koi-dokazhuvaat-deka-i-vo-holivud-postojat-stabilni-vrski-i-vistinska-ljubov-02.jpg

Том Хенкс и Рита Вилсон

slavni-parovi-koi-dokazhuvaat-deka-i-vo-holivud-postojat-stabilni-vrski-i-vistinska-ljubov-06.jpg

Џон Красински и Емили Блант

slavni-parovi-koi-dokazhuvaat-deka-i-vo-holivud-postojat-stabilni-vrski-i-vistinska-ljubov-04.jpg

Криси Тајген и Џон Леџенд

slavni-parovi-koi-dokazhuvaat-deka-i-vo-holivud-postojat-stabilni-vrski-i-vistinska-ljubov-05.jpg

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

slavni-parovi-koi-dokazhuvaat-deka-i-vo-holivud-postojat-stabilni-vrski-i-vistinska-ljubov-03.jpg

Џорџ и Амал Клуни

WESTWOOD, CA – FEBRUARY 01: Amal Clooney and George Clooney arrives at the Premiere Of Universal Pictures’ “Hail, Caesar!” at Regency Village Theatre on February 1, 2016 in Westwood, California. (Photo by Steve Granitz/WireImage)

Ник Џонас и Пријанка Чопра

slavni-parovi-koi-dokazhuvaat-deka-i-vo-holivud-postojat-stabilni-vrski-i-vistinska-ljubov-08.jpg

Џејда Пинкет Смит и Вил Смит

slavni-parovi-koi-dokazhuvaat-deka-i-vo-holivud-postojat-stabilni-vrski-i-vistinska-ljubov-09.jpg

Нил Патрик Харис и Дејвид Буртка

slavni-parovi-koi-dokazhuvaat-deka-i-vo-holivud-postojat-stabilni-vrski-i-vistinska-ljubov-10.jpg

Џенифер Лопез и Алекс Родригез

slavni-parovi-koi-dokazhuvaat-deka-i-vo-holivud-postojat-stabilni-vrski-i-vistinska-ljubov-11.jpg

Мила Кунис и Ештон Кучер

slavni-parovi-koi-dokazhuvaat-deka-i-vo-holivud-postojat-stabilni-vrski-i-vistinska-ljubov-12.jpg

Џастин Тимберлејк и Џесика Бил

slavni-parovi-koi-dokazhuvaat-deka-i-vo-holivud-postojat-stabilni-vrski-i-vistinska-ljubov-13.jpg

Елен Деџенерис и Порша де Роси

slavni-parovi-koi-dokazhuvaat-deka-i-vo-holivud-postojat-stabilni-vrski-i-vistinska-ljubov-14.jpg

Бијонсе и Џеј Зи

slavni-parovi-koi-dokazhuvaat-deka-i-vo-holivud-postojat-stabilni-vrski-i-vistinska-ljubov-15.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *