Каде уживаат ѕвездите од „Јужен ветер“ пред снимањето на вториот дел од филмот?

Милош Биковиќ уживаше неколку дена во Хрватска пред почетокот на снимањето на Juzni vetar 2 – ubrzanje, а сега заедно со Миодраг (Бача) и Иван (Сине) се на море во Словенија, но штом екипата е собрана – наскоро може да го очекуваме вториот дел од филмот.

kade-uzhivaat-na-odmor-dzvezdite-od-juzhen-veter-pred-snimanjeto-na-vtoriot-del-01.jpg

Филмот и серијата „Јужен ветер“ поминаа одлично, а фановите со нетрпение го очекуваат вториот дел од филмот, кој моментално почнува да се снима, а се очекува премиера на почеток на 2021. 

Главните ѕвезди од филмот, Мараш (Милош Биковиќ) и Бача (Миодраг Радоњчиќ) објавија фотки од Словенија каде уживаат во море пред снимање. 

Вториот дел на филмот го најави Миодраг на неговиот Инстаграм профил, каде објави фотка со руса коса и напиша: „Можеме ли уште побрзо? Јас мислам дека можеме. Филмот Juzni vetar ubrzanje наскоро почнува со снимање“.

Биковиќ пак, од крајот на јули уживаше во убавините на Хрватска и на Инстаграм објави неколку фотки од неговиот одмор. Женските фанови не останаа рамнодушни на неговиот шарм, а најголем дел се Русинки.

View this post on Instagram

#nofilter #nocoment

A post shared by Miloš Biković (@bikovic) on

View this post on Instagram

#smile

A post shared by Miloš Biković (@bikovic) on

kade-uzhivaat-na-odmor-dzvezdite-od-juzhen-veter-pred-snimanjeto-na-vtoriot-del-02.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *