Бруклин Бекам и Никола Пелц тајно се венчале – таа го покажа прстенот, тој е на одмор со Дејвид (фото)

Бруклин и Никола ги соопштија новостите за нивната свршувачка минатиот месец, а сега се појавија гласини и дека можеби тајно се венчале.

bruklin-bekam-i-nikola-pelc-tajno-se-venchale-taa-go-pokazha-prstenot-toj-e-na-odmor-so-dejvid-foto01.jpg

25-годишната Никола беше забележана како оди на шопинг со вереничкиот прстен од 350.000 фунти. Прстенот е со едноставен дизајн, а украсен е со еден голем дијамант.

bruklin-bekam-i-nikola-pelc-tajno-se-venchale-taa-go-pokazha-prstenot-toj-e-na-odmor-so-dejvid-foto.jpg
bruklin-bekam-i-nikola-pelc-tajno-se-venchale-taa-go-pokazha-prstenot-toj-e-na-odmor-so-dejvid-foto-02.jpg
bruklin-bekam-i-nikola-pelc-tajno-se-venchale-taa-go-pokazha-prstenot-toj-e-na-odmor-so-dejvid-foto-03.jpg

Во саботата Никола ги натера фановите да поверуваат дека можеби тајно се венчале со Бруклин. Младата девојка сподели „стори“ на нејзиниот Instagram профил, на кое се гледаат нивните раце.

Она што ги разгори гласините е бурмата што ја носи Бруклин. Никола не напишала ништо на фотографијата, но фановите се убедени дека тие се веќе во брак.

bruklin-bekam-i-nikola-pelc-tajno-se-venchale-taa-go-pokazha-prstenot-toj-e-na-odmor-so-dejvid-foto-05.jpg

И покрај овие гласини, парот сепак се подготвува за големата прослава, а се очекува таткото милијардер на Никола да ги покрие трошоците. Наводно, и Бекамови сакале да платат дел од трошоците.

Бидејќи таткото на Никола е Евреин, исто како и пра-дедото на Бруклин, изворите велат дека венчавката на младиот пар ќе има и традиционални еврејски елементи.

bruklin-bekam-i-nikola-pelc-tajno-se-venchale-taa-go-pokazha-prstenot-toj-e-na-odmor-so-dejvid-foto-06.jpg

Се верува дека Бруклин и Никола ќе потрошат околу 4 милиони фунти за две прослави, кои најверојатно ќе се одржат во 2021-ва.

Додека кружат гласините за венчавката на младиот пар, Бруклин е на одмор со Дејвид и неговите браќа во Грција.

bruklin-bekam-i-nikola-pelc-tajno-se-venchale-taa-go-pokazha-prstenot-toj-e-na-odmor-so-dejvid-foto-07.jpg
bruklin-bekam-i-nikola-pelc-tajno-se-venchale-taa-go-pokazha-prstenot-toj-e-na-odmor-so-dejvid-foto-08.jpg

45-годишниот фудбалер и синовите Бруклин, Ромео и Круз беа фотографирани на плажа во Грција, како прават селфиња, се капат и уживаат во заедничките моменти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *