Криси Тајген ја откри третата бременост во страстен спот на Џон Леџенд + фотки од трудничкото стомаче

По веста за вадењето на имплантите од гради, Криси Тајген во романтичен спот на сопругот со страсни сцени откри дека е бремена, а папараците успеаја да ѝ направат први фотки со трудничкото стомаче.

krisi-tajgen-otkri-deka-e-bremena-po-tretpat-vo-spot-na-djon-ledjend-fotki-so-trudnichko-stomache-01.jpg

Криси Тајген и Џон Леџенд се еден од најреалните славни парови, кои немаат проблем да си го покажат животот „без филтер“ на социјалните мрежи.

Покрај Луна и Мајлс, сега семејството ќе им се збогати за уште еден член, а третата бременост ја открија во најновиот спот на Џон Леџенд за песната „Wild“ во кој се појавуваат сите.

Романтични сцени, многу љубов, страст и една прекрасна вест на крајот:

Откако беше објавен спотот, фановите со нетрпение очекуваа потврдна информација од Криси, па таа објави видео во кое јасно го покажува трудничкото стомаче.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *