Северина во „голи бикини“ кои визуелно ги продолжуваат нозете (фото)

Северина летово ужива во активности покрај море, а со своите обожаватели на социјалните мрежи споделува приватни моменти.

severina-vo-goli-bikini-koi-gi-prodolzuvaat-nozete-01.jpg

Таа во моментов одмора на Корчула и објави фотка од плажата Моро во бикини кои ја истакнуваат нејзината фигура.

„Голите бикини“ се од брендот Dharma Beachwear и визуелно го намалуваат стомакот, а ги издолжуваат нозете. Цената им е 160 евра.

Северина летово го поминува во друштво на своите најдобри пријателки.

severina-vo-goli-bikini-koi-gi-prodolzuvaat-nozete01.jpg
severina-vo-goli-bikini-koi-gi-prodolzuvaat-nozete02.jpg
severina-vo-goli-bikini-koi-gi-prodolzuvaat-nozete03.jpg

фото: Инстаграм

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *