3 хороскопски знаци кои ќе ви ги исполнат сите желби во кревет

Скорпиите и Лавовите ги бие глас како најсексуални хороскопски знаци, но има уште неколку други кои без проблем ќе се согласат на било какви секси идеи.

3-horoskopski-znaci-koi-ke-vi-gi-ispolnat-site-zelbi-vo-krevet-001.jpg

Ако иницијативата е ваша, овие 3 знаци никогаш нема да кажат не:

Водолија

Иако имаат тенденција да бидат повлечени и осамени, Водолиите обожаваат необични работи кои би ги пробале со партнерот. Секси костимите веројатно се први на списокот. Водолиите секогаш се трудат да ја поттикнат фантазијата на партнерот во кревет.

Бик

Биковите сакаат добро да ги запознаат своите партнери, нивниот карактер и нивните желби. Поради тоа, подготвени се да ги ислушаат нивните желби и да ги исполнат игрите кои ги сакаат. Биковите се хедонисти по природа, па така сакаат да уживаат и на ова поле.

Девица

Иако е најрезервиран знак во Зодијакот, Девицата знае да изненади во кревет. Девиците го користат сексот како издувен вентил, па поради тоа ретко се воздржуваат кога ќе слушнат добар предлог од парнерот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *