Во крупен кадар: Аделина Тахири објави храбра фотка од стриите на задникот

Кога во крупен кадар ќе ги ставите своите „несовршености“… Аделина отворено прикажува дека и таа мака мачи со стриите.

vo-krupen-kadar-adelina-objavi-hrabra-fotka-od-striite-na-zadnikot-01.jpg

Пејачката Аделина Тахири е дефинтивно една од оние со најдобро тело на нашата естрада.

Таа на Инстаграм има 422.000 следбеници и постојано објавува фотки во бикини.

Но, сега направи изненадувачки храбар потег кога објави фотографија од стриите на својот задник. Без Фотошоп искрено прикажа дека и таа има мака како поголемиот дел од жените.

Секоја чест за потегот со кој промовира љубов кон своето тело без разлика на неговите несовршености.

Искрената фотка на Аделина:

View this post on Instagram

💖

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

Уште фотки од пејачката:

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

View this post on Instagram

💧💦

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *