Торта од мама, со Слаткар во парк: Како Сања Николиќ го прослави роденденот?

torta-od-mama-so-slatkar-vo-park-kako-sanja-nikolikj-go-proslavi-rodendenot-01.jpg

Сања Николиќ денес (22.08) го прослави својот роденден во природа со сопругoт Марко Маринковиќ Слаткар и нивното синче Моша.

Слаткар ѝ честиташе и на Инстаграм стори со фотка од неа и порака „Среќен роденден на мојата прекрасна сопруга“.

torta-od-mama-so-slatkar-vo-park-kako-sanja-nikolikj-go-proslavi-rodendenot-02.jpg

По денот минат во парк, Сања  имаше изненадување во двор од нејзината мајка со напис „Среќен роденден“ и традиционално доби домашно направена торта од неа, каква што добива секоја година за роденденот.

Фотки од денот минат во славеничка атмосфера:

View this post on Instagram

Just the 3 of us 🎂❤️💯

A post shared by Slatkaristika (@slatkaristika.official) on

torta-od-mama-so-slatkar-vo-park-kako-sanja-nikolikj-go-proslavi-rodendenot-09.jpg
torta-od-mama-so-slatkar-vo-park-kako-sanja-nikolikj-go-proslavi-rodendenot-05.jpg
torta-od-mama-so-slatkar-vo-park-kako-sanja-nikolikj-go-proslavi-rodendenot-04.jpg
torta-od-mama-so-slatkar-vo-park-kako-sanja-nikolikj-go-proslavi-rodendenot-03.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *