Милионер го запросил бившиот на ќерка си во Хрватска и со него очекува дете преку сурогат мајка (фото+видео)

На јахта на хрватскиот остров Хвар британски милионер го запросил 25 години помладото момче, кое претходно било во врска со ќерка му.

milioner-go-zaprosil-bivshiot-na-kjerka-si-vo-hrvatska-i-so-nego-ochekuva-dete-preku-surogat-majka-foto-video-01.jpg

Од светот постојано пристигнуваат скандалозни приказни, а дефинитивно таква е и оваа за милионер од Велика Британија.

Бари Друит Барлоу (50) е свршен со својот 25-годишен асистент бисексуалец Скот Хачинсон, кој претходно се состанувал со неговата 20-годишна ќерка Шафрон неколку месеци.

milioner-go-zaprosil-bivshiot-na-kjerka-si-vo-hrvatska-i-so-nego-ochekuva-dete-preku-surogat-majka-foto-video-03.jpg

Бари и Скот очекуваат бебе заедно во октомври, со помош на сурогат мајка.

milioner-go-zaprosil-bivshiot-na-kjerka-si-vo-hrvatska-i-so-nego-ochekuva-dete-preku-surogat-majka-foto-video-07.jpg

Милионерот со видео откри дека го запросил Скот на романтичен начин на неговата јахта со свеќи и ружи, додека биле на одмор заедно со неговата ќерка. Имало и огромен дијамантски прстен и шампањ.

milioner-go-zaprosil-bivshiot-na-kjerka-si-vo-hrvatska-i-so-nego-ochekuva-dete-preku-surogat-majka-foto-video-06.jpg

Запросувањето се случило на хрватскиот остров Хвар.

milioner-go-zaprosil-bivshiot-na-kjerka-si-vo-hrvatska-i-so-nego-ochekuva-dete-preku-surogat-majka-foto-video-04.jpg

Инаку, Бари станал хит во Велика Британија во 1999 година затоа што со својот тогашен партнер Тони биле првиот истополов пар во кој формално биле регистрирани како родители. Тие со сурогат мајка ги добиле близначките Аспен и Шафрон. Тони и Бари биле во врска и брак вкупно 32 години, а сега Бари ќе биде кум на бебето на Тони.

milioner-go-zaprosil-bivshiot-na-kjerka-si-vo-hrvatska-i-so-nego-ochekuva-dete-preku-surogat-majka-foto-video-08.jpg
milioner-go-zaprosil-bivshiot-na-kjerka-si-vo-hrvatska-i-so-nego-ochekuva-dete-preku-surogat-majka-foto-video-09.jpg

Видео од запросувањето:

View this post on Instagram

Guess what happened last night x

A post shared by Barrie Drewitt-Barlow (@donbarrie) on

Фотки од одморот на Хвар на ова нетипично семејство:

View this post on Instagram

My everything x

A post shared by Barrie Drewitt-Barlow (@donbarrie) on

View this post on Instagram

My baby x miss saffron x

A post shared by Barrie Drewitt-Barlow (@donbarrie) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *