„Го сака и мрази“: Сите детали за разводот помеѓу Анџелина Џоли и Бред Пит + нови фотки од неа

Џоли на еден свој пријател се доверила дека со Бред го имала најдобриот секс во животот и се плаши дека нема да доживее повторно нешто такво.

site-detali-za-vrskata-na-ljubov-i-omraza-pomegju-andjelina-djoli-i-bred-pit-novi-fotki-od-nea-01.jpg

Анџелина Џоли изгледа како само една „обична“ мајка додека оди на пазарење со својата 12-годишна ќерка Вивиен во Лос Анџелес.

45-годишната актерка со влечки и маска на лицето изгледа сосема кежуал, но шик.

site-detali-za-vrskata-na-ljubov-i-omraza-pomegju-andjelina-djoli-i-bred-pit-novi-fotki-od-nea-04.jpg
site-detali-za-vrskata-na-ljubov-i-omraza-pomegju-andjelina-djoli-i-bred-pit-novi-fotki-od-nea-03.jpg
site-detali-za-vrskata-na-ljubov-i-omraza-pomegju-andjelina-djoli-i-bred-pit-novi-fotki-od-nea-02.jpg

Инаку, извор близок до актерката вели дека таа едновремено го сака и мрази Бред Пит и дека токму затоа толку го измачува со процесот на развод.

Тие веќе долго време се борат на суд за старателството над нивните 6 деца. Од самиот старт на нивната 12-годишна врска имаа луда динаминка со вљубување на сет и оставање на Џенифер Анистон од страна на Бред Пит, а потоа и посвојување на синот Медокс на Џоли.

site-detali-za-vrskata-na-ljubov-i-omraza-pomegju-andjelina-djoli-i-bred-pit-novi-fotki-od-nea-11.jpg

Двајцата се зависници од адреналин, кои сакаа од време навреме да отпатуваат некаде авантуристички и да минат ноќ под ѕвездите без нивните деца.

site-detali-za-vrskata-na-ljubov-i-omraza-pomegju-andjelina-djoli-i-bred-pit-novi-fotki-od-nea-10.jpg

Нивната интензивна физичка привлечност се гледаше оддалеку, а Џоли на еден свој пријател се доверила дека со Бред го имала најдобриот секс во животот и се плаши дека нема да има повторно нешто такво во животот.

site-detali-za-vrskata-na-ljubov-i-omraza-pomegju-andjelina-djoli-i-bred-pit-novi-fotki-od-nea-05.jpg

„Тој беше сѐ за неа и не беше само физичката поврзаност толку силна, тие имаа и неверојатна духовна поврзаност.“

Во една пригода на тема нивниот сексуален живот во 2012 година Бред изјави за Џоли: „Таа сѐ уште е лоша девојка, но тоа не е за во јавност.“

site-detali-za-vrskata-na-ljubov-i-omraza-pomegju-andjelina-djoli-i-bred-pit-novi-fotki-od-nea-13.jpg

Извор близок до парот вели дека најголемиот дел од нивните кавги биле додека Бред го снимал филмот „Allied“ и парот живеел во Велика Британија.

Постојат сведочења како парот се карал во јавност, а во еден миг Бред дури ја влечел Џоли за рака.

site-detali-za-vrskata-na-ljubov-i-omraza-pomegju-andjelina-djoli-i-bred-pit-novi-fotki-od-nea-12.jpg

„Кавгите помеѓу нив експлодираа поради тривијални работи. Со текот на времето кавгите стануваа пожестоки и им беше тешко да ги сокријат од децата. Џоли мислеше дека Бред живее ергенски живот, а пак тој се жалеше дека таа му приговара цело време.

Од начинот на кој да ги воспитуваат децата до политика и нивните распореди, тие се караа за сѐ“, вели изворот.

site-detali-za-vrskata-na-ljubov-i-omraza-pomegju-andjelina-djoli-i-bred-pit-novi-fotki-od-nea-15.jpg

Џоли дури го напиша и филмот „By The Sea“ за маж кој пие многу и неговата депресивна жена, а потоа за медиумите храбро изјави: „Јас и Бред имаме проблеми. Има денови кога се излудуваме и сакаме простор еден од друг“.

site-detali-za-vrskata-na-ljubov-i-omraza-pomegju-andjelina-djoli-i-bred-pit-novi-fotki-od-nea-14.jpg

Кога Џоли поднесе барање за развод во септември 2016 година по жестока кавга во авион, продуцентот на нивниот прв заеднички филм „Mr and Mrs Smith“ изјави дека бил изненаден што успеале да останат заедно толку долго.

site-detali-za-vrskata-na-ljubov-i-omraza-pomegju-andjelina-djoli-i-bred-pit-novi-fotki-od-nea-07.jpg

„Фактот што тие стапија во врска не е изненадување со оглед на тоа што тие се можеби двајцата најубави луѓе на планетава, па привлечноста беше неизбежна. Џоли не е жена што можете да ја скротите и тоа му беше неодоливо на Бред“, изјави тој.

site-detali-za-vrskata-na-ljubov-i-omraza-pomegju-andjelina-djoli-i-bred-pit-novi-fotki-od-nea-06.jpg

Иако Џоли прва поднесе барање за развод, изгледа дека токму таа е онаа што ја развлекува процедурата.

site-detali-za-vrskata-na-ljubov-i-omraza-pomegju-andjelina-djoli-i-bred-pit-novi-fotki-od-nea-08.jpg
site-detali-za-vrskata-na-ljubov-i-omraza-pomegju-andjelina-djoli-i-bred-pit-novi-fotki-od-nea-09.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *