Бред Пит на романтичен одмор во Франција со 27-годишна убавица – која е Никол?

Бред Пит отиде на одмор со драстично помладата девојка, која личи на Џоли, на романтичниот имот на југот од Франција кој го купи заедно со Анџелина Џоли и на кој се венчаа.

bred-pit-na-romantichen-odmor-vo-francija-so-27-godishna-ubavica-koja-e-nikol-01.jpg

Бред Пит е фотографиран на аеродром во Франција по слетувањето со 27-годишниот германски модел Никол Потуралски, за која многумина велат дека наликува на Анџелина Џоли.

56-годишниот актер пристигнал со приватен џет и се верува дека ќе престојува во Château Miraval, имот кој го купи за 67 милиони долари во 2011 година со поранешната сопруга Анџелина Џоли.

bred-pit-na-romantichen-odmor-vo-francija-so-27-godishna-ubavica-koja-e-nikol-05.jpg

Со маска на лицето и шапка на главата, Бред Пит изгледаше стилски, подготвен да мине романтичен одмор на југот од Франција со Никол.

Очевидец изјави дека Никол била вистинска убавица и очигледно драстично помлада од Бред Пит, но двајцата се однесувале како вљубени тинејџери.

Инаку, на луксузниот имот на југот од Франција Бред и Анџелина стапија во брак во 2014 година, одеа на заеднички одмори, а имотот има 35 соби и во него вложени се милиони за реновирање.

bred-pit-na-romantichen-odmor-vo-francija-so-27-godishna-ubavica-koja-e-nikol-03.jpg

Никол која обожава да патува по светот се верува дека живее во Берлин. Таа веќе 10 години чекори по модните писти, говори 5 јазици и е омилен модел на многу дизајнери.

bred-pit-na-romantichen-odmor-vo-francija-so-27-godishna-ubavica-koja-e-nikol-04.jpg

Уште на 13 години била забележана поради својата убавина и оттогаш гради успешна модна кариера и краси многу насловни страници.

Талентирана и убава, основала и организација посветена за помош на ајкулите.

bred-pit-na-romantichen-odmor-vo-francija-so-27-godishna-ubavica-koja-e-nikol-02.jpg

Има едно дете и на својот Инстаграм профил постојано гордо објавува фотографии од синот Емил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *