Која е 24-годишната сексапилна девојка на Флавио Бриаторе (70)?

Италијанскиот милијардер си фати драстично помлада девојка. Неговата избраничка има само 24 години.

koja-e-24-godishnata-seksapilna-devojka-na-flavio-briatore-70-foto-01.jpg

 Италијанскиот бизнисмен Флавио Бриаторе (70) е познат по љубовта кон прекрасни и драстично помлади жени од него. Сега, тој се состанува со 24-годишната Марија Лудовика Кампана.

Таа е стилист, инфлуенсерка, мисица и модел.

koja-e-24-godishnata-seksapilna-devojka-na-flavio-briatore-70-foto-03.jpg

Атрактивната бринета периодов е во фокусот на вниманието на медиумите поради тоа што папарацо фотографи ја уловија на крстарење на Сардинија со Бриаторе.

koja-e-24-godishnata-seksapilna-devojka-na-flavio-briatore-70-foto-04.jpg

И додека многу медиуми пишуваат дека Бриаторе е позитивен на корона вирус, тој тврди дека сѐ уште не ги добил резултатите од тестирањето и има проблеми со здравјето поради кој завршил во болница во Милано, но се работи за воспаление на простатата.

koja-e-24-godishnata-seksapilna-devojka-na-flavio-briatore-70-foto-02.jpg

Фотки од атрактивната девојка на Бриаторе:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *