Џенифер Лопез и уште 9 славни дами со најдобро обликувани задници

Можеби задникот на Ким Кардашијан е најзборуваниот изминативе неколку години, но не сите девојки сонуваат за него.

motivacija-za-vezhbanje-slavni-zheni-so-najdobro-oformeni-zadnici-01.jpg

Многу повеќе жени им завидуваат на добро оформените и затегнати задници, најмногу бидејќи за нив е потребен труд.

Ако ви е потребен поттик да почнете со вежбање, задниците на овие славни жени дефинитивно ќе ве инспирираат:

Ирина Шајк

motivacija-za-vezhbanje-slavni-zheni-so-najdobro-oformeni-zadnici-02.jpg

Меган Фокс

motivacija-za-vezhbanje-slavni-zheni-so-najdobro-oformeni-zadnici-03.jpg

Џесика Алба

motivacija-za-vezhbanje-slavni-zheni-so-najdobro-oformeni-zadnici-04.jpg

Никол Шерцингер

motivacija-za-vezhbanje-slavni-zheni-so-najdobro-oformeni-zadnici-05.jpg

Софија Вергара

motivacija-za-vezhbanje-slavni-zheni-so-najdobro-oformeni-zadnici-06.jpg

Шакира

motivacija-za-vezhbanje-slavni-zheni-so-najdobro-oformeni-zadnici-07.jpg

Изабел Гулар

motivacija-za-vezhbanje-slavni-zheni-so-najdobro-oformeni-zadnici-08.jpg

Кејт Бекинсејл

motivacija-za-vezhbanje-slavni-zheni-so-najdobro-oformeni-zadnici-.jpg

Бијонсе

motivacija-za-vezhbanje-slavni-zheni-so-najdobro-oformeni-zadnici-10.jpg

Џенифер Лопез

motivacija-za-vezhbanje-slavni-zheni-so-najdobro-oformeni-zadnici-11.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *