По откажувањето на шоуто, Ким Кардашијан промовира облини на плажа, Кајли деколте, а Кендал по кафе со влечки (фото)

Ријалити ѕвездите уживаат во Малибу откако го најавија крајот на нивното реално шоу.

po-otkazhuvanjeto-na-shouto-kim-kardashijan-promovira-oblini-na-plazha-a-kendal-dzhener-po-kafe-so-vlechki-foto-01.jpg

Пред некој ден, Ким Кардашијан најави дека реалното шоу на нејзиното семејство е пред својот крај. Во четвртокот, пак, ѕвездата уживаше на плажа во Малибу.

po-otkazhuvanjeto-na-shouto-kim-kardashijan-promovira-oblini-na-plazha-a-kendal-dzhener-po-kafe-so-vlechki-foto-02.jpg
po-otkazhuvanjeto-na-shouto-kim-kardashijan-promovira-oblini-na-plazha-a-kendal-dzhener-po-kafe-so-vlechki-foto-03.jpg

39-годишната ријалити ѕвезда ги покажа облините со блуза на долги ракави и бикини. За да ја дополни комбинацијата, Ким одбрала златни обетки и златна нараквица.

po-otkazhuvanjeto-na-shouto-kim-kardashijan-promovira-oblini-na-plazha-a-kendal-dzhener-po-kafe-so-vlechki-foto-04.jpg
po-otkazhuvanjeto-na-shouto-kim-kardashijan-promovira-oblini-na-plazha-a-kendal-dzhener-po-kafe-so-vlechki-foto-05.jpg

И Кендал беше забележана во Малибу, без нејзиното ново момче. Кендал одбрала едноставен спортски изглед, кој го истакнува нејзиното тело на супермодел. Младата ријалити ѕвезда ја дополнила комбинацијата со влечки.

po-otkazhuvanjeto-na-shouto-kim-kardashijan-promovira-oblini-na-plazha-a-kendal-dzhener-po-kafe-so-vlechki-foto-06.jpg
po-otkazhuvanjeto-na-shouto-kim-kardashijan-promovira-oblini-na-plazha-a-kendal-dzhener-po-kafe-so-vlechki-foto-07.jpg

23-годишната Кајли пак ги израдува фановите со неколку фотки направени во нејзиниот двор. Таа одбрала сребрен кроп-топ и фармерки, а ја дополнила комбинацијата со бисерен накит.

po-otkazhuvanjeto-na-shouto-kim-kardashijan-promovira-oblini-na-plazha-a-kendal-dzhener-po-kafe-so-vlechki-foto-08.jpg
po-otkazhuvanjeto-na-shouto-kim-kardashijan-promovira-oblini-na-plazha-a-kendal-dzhener-po-kafe-so-vlechki-foto-09.jpg

Откако се прославија со шоуто, сите членови од семејството Кардашијан-Џенер си изградија свои кариери, а и сите, освен Кендал, основаа свои семејства. Според изворите, Клои била онаа што најмногу плачела за крајот на шоуто.

„Требаше вчера да ѝ кажеме на екипата, па сите плачевме. Но мислам дека Клои најтешко го прифати ова и не престана да плаче откако ја објавивме веста“, изјави Крис, мајката на сестрите Кардашијан-Џенер.

po-otkazhuvanjeto-na-shouto-kim-kardashijan-promovira-oblini-na-plazha-a-kendal-dzhener-po-kafe-so-vlechki-foto-10.jpg

Според неа, ова било навистина тешка одлука, но таа сметала дека сега е вистинското време да му се стави крај на шоуто.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *