„Спремна сум и да ми извадат ребра“ – манекенка потрошила над 100.000 евра за помал струк

Дора Родригез е манекенка и поранешна учесничка на Мис Универзум. Таа потрошила околу 100.000 евра за да стигне до помал струк, доволно за сега според нејзините критериуми.

spremna-sum-i-da-mi-izvadat-rebra-manekenka-potrosila-nad-100000-evra-za-pomal-struk-01.jpg

Таа подлегнала на безброј третмани на липосукција и мамопластика.

„За да стигнам до најтенок струк на светот, подготвена сум и да отстранам ребра.“

Дора направила скапи операции за да позира за едно од најпопуларните модни списанија Harper’s Bazaar Vietnam.

Со поголеми гради и помал струк, манекенката верува дека е блиску до постигнување на телото од соништата.

„Имав струк 80cm, сега е 60cm. Да, имав многу хируршки зафати, но сега за сега сум задоволна.“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *