Љубов или маркетинг: Богат пејач со низок раст во љубов со плус сајз модел (фото)

Популарниот пејач од Гвинеја, Муса Сандијан Каба или познат како Гранде Пи, и неговата избраничка Еудокси Јао, се веројатно еден од најчудните парови на светот.

ljubov-ili-marketing-bogat-pejac-so-nizok-rast-vo-ljubov-so-plus-size-model-01.jpg

Пејачот ќе се кандидира и за претседател на Гвинеја на изборите во октомври годинава, а најголема поддршка му е неговата дама со бујни облини.

Муса боледува од ретко генетско пореметување – прогерија, што влијае на неговиот физички раст.

Честопати ги обвинуваат дека нивната врска е маркетиншки трик за популарност, но тие изјавуваат:

„Изгледот не е важен за една врска. Љубовта не познава граници.“

View this post on Instagram

Bon dimanche mes loves ♥️❤️ @eudoxieyao_2

A post shared by EUDOXIE YAO (@eudoxieyao__) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *