Додека Ким Кардашијан си позира за Инстаграм, Канје Вест уринира врз својата Греми награда (видео)

Менталното здравје на Канје Вест очигледно навистина е во криза, раперот повторно имаше скандалозен испад.

dodeka-kim-kardashijan-si-pozira-za-instagram-kanje-vest-urinira-vrz-svojata-gremi-nagrada-video-01.jpg

По објавувањето дека ова е последна епизода на нејзиното ријалити шоу, Ким Кардашијан  изгледа сигурна во својата одлука и продолжува безгрижно да си позира за Инстаграм.

View this post on Instagram

Hey

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

View this post on Instagram

👑 Princess Chi 👑

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Од сексапилни пози од неа до фотографии од нејзините деца, таа продолжува со истото темпо на функционирање, додека нејзиниот сопруг повторно има скандалозен испад.

dodeka-kim-kardashijan-si-pozira-za-instagram-kanje-vest-urinira-vrz-svojata-gremi-nagrada-video-03.jpg

По низата твитови и паниката околу менталното здравје, повторно се појавува црвено знаме.

Канје овојпат уринира врз својата Греми награда.

dodeka-kim-kardashijan-si-pozira-za-instagram-kanje-vest-urinira-vrz-svojata-gremi-nagrada-video-04.jpg

Наводно, ова го прави во знак на револт поради проблеми со авторските права на своите песни и бара помош од сите адвокати на светот. Сепак, начинот е несоодветен.

dodeka-kim-kardashijan-si-pozira-za-instagram-kanje-vest-urinira-vrz-svojata-gremi-nagrada-video-05.jpg

Тој порача дека нема да сопре, а без разлика дали видеото е реално или монтирано, тоа ги згрози фановите.

Видеото што го прикачи на својот Твитер профил:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *